Dům a byt

Mobilní dům jako ideální sezónní i trvalé bydlení

Toužíte po rekreaci na venkově? Nedaří se vám sehnat rekreační objekt ve vámi vyhlédnuté oblasti? Nemůžete si chatu dovolit z finančních důvodů? Díky dřevěným mobilním domům http://www.lavarohouse.cz/ máte nyní naději na úspěch. Tento typ bydlení stojí tak málo peněz, že na něj dosáhne skoro každý. A díky mobilní dřevostavbě si tak může splnit svůj velký sen o vlastní chatě, rybářské chatce anebo domečku na venkovské zahradě.

domek z kostek na kalkulačce

Navíc, mobilní domy se nehodí pouze k rekreaci a jako sezónní typ bydlení, ale můžete v nich bydlet samozřejmě i natrvalo, tedy celoročně. Záleží jen na výbavě a kvalitě zateplení takové stavby – je tedy jasné, že celoroční bydlení bude o něco dražší než sezónní chata, nicméně i tak se vám takový typ domku jistě vyplatí.
Pro mnoho lidí je hlavní překážkou v samostatném bydlení pod vlastní střechou právě nedostupná cena obytných domů. Při pořizování vlastního bydlení se tak jen málokdo obejde bez hypotéky, a to i v případě, kdy si touží koupit malý městský byt. O cenách za rodinné domy snad ani nemá cenu mluvit.

Právě mobilní dům tedy může být klíčem k vašemu vlastnímu bydlení, po kterém už dlouho toužíte. Nebudete si kvůli němu muset vzít ani hypotéku, což znamená, že se vyhnete zadlužení na dlouhé roky dopředu, navíc, mnoho zájemců o bydlení na takovou hypotéku ani nedosáhne.

domeček z kostek na trávě

Na vrub dřevěným mobilním domům je jistě potřeba uvést, že jejich rozměry jsou malé. Jestliže toužíte po velkém rodinném domě, pak to asi nebude to pravé. Pokud vám jde ovšem především o vlastní střechu nad hlavou a vystačíte si s prostorem o velikosti běžného menšího městského bytu, pak je to ta pravá volba pro vás.
A nejlepším krokem k tomu, abyste si dobře vybrali, je navštívit centrum vzorových domů, kde si vše na vlastní oči prohlédnete, a odborný personál vám zodpoví veškeré vaše dotazy.
 

Back To Top