Produkty

Svítit je třeba

Neradím zkoušet to s ostrými předměty, nebo snad dokonce špičatými. Zatloukat hřebík potmě do čehokoli sice opravdu jde, ale přináší to drobné obtíže. Výsledek bývá většinou řešen lékárničkou. Nebo příjezdem sanitky v těch horších případech. Proto na osvětlení záleží. Zvláště tam, kde děláte hodně a často. V dílnách především, zde je dobré nešetřit na ničem. Jsou známy případy, že vinou špatného osvětlení končily některé případy dokonce i tragicky. Stačí soustruh, který začne namotávat zpočátku jen rukáv nebo cokoli jiného a neštěstí je hotovo. Proto je dobré klidně volit raději dvě světla, klidně i tři už jen pro zvýšení své bezpečnosti a to kdekoli, nejen v dílně. V kuchyni, na schodech, prostě všude. Zvláště zmíněné schody, většinou do sklepa při špatném světle často zapříčiní, že dolů člověk nejde, ale jede, a to ve velké většině případů po dosti důležité části lidského těla. Kutálení je pak druhý způsob, ještě horší než ten první, neb zlomená končetina bývá častým výsledkem.  

Světelný zdro

Proto je třeba montovat žárovky všude. Není třeba se obávat zvýšené spotřeby. Moderní žárovky Philips Hue nemají zase takovou spotřebu, aby vás to jakkoli ruinovalo. A i kdyby, za vaše bezpečí a bezpečí vašich dětí to jistě stojí.  

Tyto žárovky však mají spotřebu rozhodně nižší než ty staré klasické. Můžete si klidně vybírat z různých tvarů a samozřejmostí jsou i různé závity. Široký do klasických světel a úzký závit do nočních lampiček a světel víceméně bodových. Ty můžete použít kdekoli, protože většinou bývají přenosné.  

Bezzávitová žárovka Philips

Vysoká svítivost těchto žárovek je samozřejmostí a nemá smyslu ani o tom psát. Objednejte si je a poznáte to sami. Jednak později na vyúčtování za elektriku a jednak také ihned při jakékoli práci, nebo jen odpočinkovém čtení knihy.  

Tyto žárovky mají dle výrobce i prodejce také delší životnost, takže se jistě jejich nákup vyplatí. 

Back To Top